Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

Виховна діяльність

/Files/images/_vihovna_dyalnst/vyhovna_diyal3.pngВиховна робота в інституті проводиться згідно із затвердженим Вченою радою планом виховної роботи. Виховна робота Інженерно-технологічного інституту – це система, що передбачає добровільну участь студентів кафедр інституту в усіх сферах його діяльності: навчанні, науковій, культурній, спортивній діяльності, побуті та відпочинку, захисту їхніх прав та ефективного виконання ними завдань, передбачених навчальними планами.

Виховна робота є важливим елементом удосконалення навчальної роботи. Вона спрямована на активізацію процесів соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручену справу, а також на сприяння гармонійному розвиткові особистості студентів, набуття ними якостей і навичок лідерів, організаторів, керівників.

/Files/images/_vihovna_dyalnst/vyhovna_diyal4.pngВиховна робота стосується всіх студентів інституту, незалежно від статі, етнічного та соціального походження, стану здоров’я, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак. Головна мета виховної роботи – сприяння сумлінному виконанню студентами своїх обов’язків, захист їхніх прав та інтересів, надання їм можливості для гармонійного, творчого й інтелектуального розвитку.

Важливою і невід’ємною складовою виховної роботи є студентське самоврядування інституту – студентська рада самоврядування. Студентське самоврядування діє на основі принципів демократичності, законності, гласності і є громадським об’єднанням, що діє на добровільних засадах. Студентське самоврядування Інженерно-технологічного інституту функціонує на рівні академічних груп, курсів, кафедр.

/Files/images/_vihovna_dyalnst/vyhovna_diyal5.pngНевід’ємною частиною виховного процесу в інституті є робота старостатів, які щотижня проводяться за участю заступника директора – начальника відділу навчально-методичної роботи О.В. Щирської. На старостатах вирішуються питання успішності, академзаборгованостей, фінансових заборгованостей тощо.

Силами студентської ради протягом навчального року було створено групу студентів – активістів, які займаються профорієнтаційною роботою серед молоді м. Києва, а також міст і селищ Київської області.

/Files/images/_vihovna_dyalnst/vyhovna_diyal6.pngСтуденти ІТІ беруть активну участь у загальноуніверситетських заходах, культурно-масовій, соціальній, волонтерській та спортивно-масовій роботі, про що свідчать 19 дипломів, отриманих за 2012-2013 н.р.

Спортивно-масова робота Інженерно-технологічного інституту як складова частина виховної роботи проводиться в рамках участі студентів у загальноуніверситетських спартакіадах із різних видів спорту. Студенти беруть активну участь у заходах, присвячених «Дню здоров’я», у Фестивалі „Університетське літо” та Фестивалі творчості студентів із особливими потребами „Сяйво надій”.

Значна увага в інституті приділяється навчально-виховній роботі, яка здійснюється під керівництвом заступника директора інституту з навчально-виховної роботи О.І.Дубинця, викладачами – кураторами груп. Куратори груп разом зі студентами проводять виховні та культурно-масові заходи. Всі студенти та куратори груп беруть активну участь в організації та проведенні конференцій. А у позанавчальний час вони відвідують музеї, театри, виставки та інші культурні та спортивні заходи.

Кiлькiсть переглядiв: 349

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.