Підписатися на RSS

Дерево добра

30 жовтня 2015 року в Університеті «Україна» відбулося традиційне зібрання Вченої ради.

Однак, початок його був нетрадиційним. Напередодні Дня працівника соціальної сфери кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» (завідувач Іванова І.Б.) започаткувала акцію «Дерево добра». Протягом тижня і студенти, і викладачі університету зривали листочки із «добрими завданнями» і примножували добрими справами тепло і любов навколо себе. Не оминула ця місія й учасників наукового зібрання, що сформувало дуже доброзичливу і теплу атмосферу в залі засідань.

/Files/images/1_12.png Питання, що розглядалися на Вченій раді: про розширення спектру спеціальностей, програм магістерської підготовки та завдання щодо їх ліцензування та акредитації; про впровадження нанонауки як складової компоненти майбутньої освіти; про присвоєння науково-педагогічним працівникам вченого звання професора, доцента тощо.

Наприкінці зібрання було вручено подяки і кубки учасникам і переможцям університетської спартакіади, а також квіти іменинникам.

Вікторія ХАЛАЄВСЬКА,
студентський Медіа-центр Університету "Україна"

Всі ми дуже зайняті важливими справами, і це дійсно правда! Так мало в житті залишаємо часу на приємні дрібнички! Але для когось Ваші: посмішка, подарунок, допомога у скрутну хвилину – це найтепліше і найприємніше!!

Особливо приємно було те, що більшість учасників виконували свої "добрі справи" від душі і знайшли, вс е ж таки, час! Сподіваємось, ця маленька подія нагадала всім про важливість справжніх людяних вчинків!

Чекаємо на Ваші коментарі: Виконали свою справу, чи ні? Що Вам випало? Які емоції Ви пережили?

Анастасія Базиленко

/Files/images/1_3.png

Зокрема, директору Інженерно-технологічного інституту, відомому науковцю і освітянину дісталось завдання пригостити когось мало знайомого. І ось наші молоді волонтери на фото з цукерками від Віктора Володимировича Малишева.

Вікторія Дика

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.