Підписатися на RSS

Урсуляк Лариса Василівна

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

Посада: старший викладач

Досвід роботи: понад 25 років

Біографія

Народилася 26 червня 1972 року.

У 1997 році закінчила Київський політехніч-ний інститут за спеціальністю "Хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів", отримавши кваліфікацію інженера-технолога.

Підвищення кваліфікації

Навчально-демонстра­ційна сесія «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці» в рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта в Україні в контексті інтеграції до Європейського освітнього простору», 2013 р.

Викладає дисципліни

1. Стандартизація. Метрологія та сертифікація – 17 год.
2. Хімічна технологія кераміки і скла – 32 год.
3. Композиційні матеріали – 32 год.
4. Кристалографія – 34 год.

Галузь наукових інтересів

Перелік наукових праць

1. Малишев В.В., Гладка Т.М., Урсуляк Л.В. Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів». – К.: Університет “Україна”, 2009. – 52с.

2. Гладка Т.М., Урсуляк Л.В., Малишев В.В. Інструктивно-методичні вказівки для підготовки та оформлення курсових робіт і дипломних проектів для студентів за напрямом підготовки 0513 «Хімічна технологія та інженерія» спеціальності «Хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів» для освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» для всіх форм навчання. – К.: Університет «Україна», 2013. – 51 с.

3. Урсуляк Л.В., Заблоцька О.І., Малишев В.В. Основи кристалографії : Навчальний посібник. – К., 2014. – 135с.

Кiлькiсть переглядiв: 184

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.